13 Ocak 2015

Denizbank Kredi Kartı Yıllık Ücreti Alıyor!

Emekli bonus kredi kartıma 33,00 TL ilk yıl kart ücreti aidatı yansıtılmıştır. Yıllık kart ücretinin iptal edilmesini talep ediyorum.

Kazım 223 Okunma

Cevaplar

  • Kazım22 Ocak 2015

    Bankadan tarafıma dönüş yapılmamıştır. Bilgi verilmemiştir. Emekli bonus kredi kartıma 33,00 TL ilk yıl kart ücreti aidatı yansıtılmıştır. Yıllık kart ücretinin iptal edilmesini talep ediyorum. Bankanızın haksız kazanç sağladığını düşünüyorum. Yıllık kart aidatı iade edilmez ise kredi kartımı iptal ettirmek istediğimi üzülerek belirtmek isterim. Kredi Kartımın iptal edilmesini rica ederim.

  • Denizbank Temsilcisi13 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Kazım Ö. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön