16 Kasım 2013

Denizbank Kredi Kartı Yıllık Kart Aidatı Kesiyor!

Denizbank kasım ayı dönem içi hareketlere baktığımda 55 TL kart ücreti yansıtmış. Bu bankanın bonus kredi kartına 4 tane otomatik ödeme talimatı olduğu halde benden 55 TL kart ücreti yansıtmışlar. Bu kart ücretinin bir an önce iptal edilmesini istiyorum. Hem ödemelerimi düzenli yapıyorum hem de 4 adet otomatik ödemelerim var.

Ayrıca aracın sigortalarını bu karttan yaptırıyorum. Kart ücreti iptal olmazsa ve bundan sonrada her yıl kart ücreti yansıtılacaksa otomatik ödemelerimi iptal ettiriyorum ve kredi kartını da iptal ettireceğim. Başka bankanın kredi kartını kullanacağım.

Sinan 38 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi18 Kasım 2013

    Müşterimiz Sn Sinan G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön