18 Nisan 2016

Denizbank Kredi Kartı Yıllık Aidat Ücreti Kesti.

Denizbank internet şubesinden kredi kartımın güncel tutarını incelerken Nisan 2016 dönemine ait ekstremde 79 TL "yıllık kart ücreti" adı altında kesinti gördüm. Kredi kartının her ay düzenli olarak ödemesini yapıyorum ve yıllardır Denizbank müşterisiyim. Geçen yıllarda "tarafınızdan yıllık kart ücreti bir daha alınmayacak" denmişti, ancak hala alınmaya devam ediyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise konuyla ilgili hiç bir şekilde yardımcı olmuyorlar.

Diğer şikayetlere baktığımda "belirli bir miktarda harcama taahhüdü verin ücreti iptal edelim ya da ücretin yarısını/tümünü Bonus olarak yatıralım" gibi teklifler görmekteyim. Bu tekliflerin hiçbirini istemiyorum. Kesilen 79 TL'nin kredi kartıma aynen iadesini talep ediyorum. Lütfen bu kesintiyi iade edin ya da yıllardır kullandığım kredi kartımı iptal ettirmek istiyorum.

Ayça 104 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi18 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn Ayça K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön