13 Ekim 2015

Denizbank Kredi Kartı Yıllık Aidat Ücreti.

Hamili olduğum A** T** Bonus kredi kartından 2015 yılı 07.10.2015 ayına ait Hesap Bildirim Cetvelinde 70 TL. Kredi kartı yıllık üyelik ücreti kesildiğini öğrenmiş bulunuyorum. Hesap Bildirim Cetveli ile kesilen yıllık üyelik ücreti, 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesinde düzenlenen " Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırı olmasına karşın hala bu ücreti almaya devam etmektedirler. Banka müşteri hizmetler temsilcisi, şube müşteri temsilcilerine itiraz etmemize karşılık hiçbir şekilde ücretin iptal ve iade edilemeyeceğini belirttiler.

Ali 75 Okunma

Cevaplar

  • Ali'nin Teşekkür Mesajı14 Ekim 2015

    İlginizden dolayı teşekkür ederim. Umarım tekrarı olmaz en azından sizinle uzun süredir çalışan bir müşterinize bu şekilde davranılmaması gerektiğini düşünüyorum.

  • Denizbank Temsilcisi13 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Ali T. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön