17 Ekim 2016

Denizbank Kredi Kartı Yapılandırması Yapmıyor.

Bu 2.şikayetim daha önce bununla ilgili bir şikayetim daha var, hatta altına geri dönüş olmamasıyla ilgili bir yorum daha yazmıştım ama nafile. Görüyorum ki aynı sorundan muzdarip insanlar gün geçtikçe artıyor. Bana bugün yine SMS geldi gecikmeniz var diye uyarıyorlar. Bizi müşterileri olduğumuz yıllardır bu bankayla çalıştığımız ve buralara yazdığımız halde umursamamaları gerçekten çok garip. Biri söyleyebilir mi Ne yapmamız gerek?

Yasadan çıktığı halde taksit yapmayacaksanız bilelim o zaman. Kimseye ulaşamamak ne demek? Çağrı merkezi bu numarayı veriyor, şubeler bu numarayı veriyor, ama numaraya kesinlikle ulaşılamıyor. Bu ne mağduriyet seslerimizi kimse duymuyor mu? Bu şikayetleri kimse değerlendirmiyor mu?

Vasfiye 402 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Çisil O. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön