Denizbank Kredi Kartı Üyelik Ücreti!

İbrahim S. |

Emekli maaşımı Denizbank'tan aldığım müddet, emekli Bonus kredi kartımdan üyelik ücreti alınmayacağını taahhüt etmelerine rağmen, sözlerini tutmayıp, 30 TL üyelik ücreti tahsil ettiler ve itirazlarıma rağmen iade etmiyorlar. Maaşımı başka bankaya aktarmak ve kartımı da iptal ettirmekten başka seçenek bırakmadılar.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim S.
  11 Mart
  20:53

  Üyelik ücreti alınmayacak diye söz verip, vazgeçmiş olmak, hiç de hoş değil. Önceki yıllar sorun yoktu, son 2 yıldır, emekli maaş müşterisi olduğum halde, üyelik ücreti kesiyorlar. Kaç kez aradımsa da bundan böyle üyelik ücreti alacaklarını söylediler, Şikayetvar.com'a yazınca, almış oldukları kredi kartı üyelik ücretini hesabıma iade etmişler, boş yere sinir stres yaşattılar, ancak seneye bunun tekrarlanmasına izin vermeyeceğim ve maaşımı ve kredi kartımı, en kısa zamanda başka bir bankaya aktaracağım.

 • 11 Mart
  09:37

  Müşterimiz Sn İbrahim S. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801