Denizbank Kredi Kartı Teslimatı!

Fehmi K. |

Kredi kartımın son kullanma tarihi Nisan ayı itibariyle dolmuş. Ben bunu maalesef bir alışveriş esnasında öğrendim. Denizbank'ı aradım. 17 Mart'ta kredi kartımın Yeniyol Şubesine teslim edildiği söylendi. Bu hususta cep telefonuma hiçbir bilgilendirme mesajı da gelmemişti oysa ki. Şubeyi aradım, kartın kendilerinde olmadığını söylediler. Denizbank bonus kredi kartım nerede, akıbeti nedir hiçbir bilgim olmadığı gibi şu an doğal olarak elimdeki kartı da kullanamıyorum. Ayrıca kampanyadan kazandığım 40 TL bonusum bu kartıma yüklenecek ama kartım olmadığı için kullanamayacağım bonuslarım geri alınacak. Lütfen Denizbank iş telefonum olan 0224 243***'den bana yardım etsin.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fehmi K.
  05 Mayıs
  06:43

  Denizbank\'tan bu şikayetime istinaden öyle saçma bir cevap geldi ki sevgili tüketici arkadaşlar. Kartımı 1 hafta öncesine kadar kullanabilmeme rağmen cevap aynen şu: \"16.06.2012 tarihinde kartınız zaten iptal edilmiştir\" Şaka gibi dimi. Benim şikayetimi okumaya bile tenezzül etmeyen bir banka, verdiği cevaptan zaten anlaşılıyor. 2012 de madem iptal olmuş bu kartım, ben nasıl 1 hafta öncesine kadar bu kartı hala kullanıyordum. Sırf Denizbank şikayete cevap vermiş gözükmek için böyle saçma ve konuyla hiç alakası olmayan cevaplar gönderiyor size. Çıldırmamak elde değil

 • 04 Mayıs
  15:12

  Müşterimiz Sn Fehmi K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801