03 Kasım 2015

Denizbank Kredi Kartı Kullanıma Kapatılmış!

Kredi kartına aynı yıl içinde 4 defa ekstre borcunun geç ödenmesi sonucu kredi kartımın kullanıma kapatılması haklı bir gerekçe değil. Hiçbir bankada tamamen kullanıma kapatılması söz konusu değilken bu uygulamanın bu şekilde olması kesinlikle haksızlıktır.

Sadece 1 gün-3 gün-10 gün vs gibi sürelerle yaşanan gecikmeler günümüz Türkiye koşullarında kötü niyetli olarak algılanmamalıdır. Bu uygulamanın acilen değiştirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde mutlak suretle müşteri kaybı yaşayacağınız göz ardı edilmemelidir.

Arzu 998 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi03 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn Arzu M. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön