21 Eylül 2016

Denizbank Kredi Kartı Kullanım Bedeli Aldı...

Denizbank'ın maaş müşterisiyim, hesap açılacağı zaman kredi kartı istemediğimi belirtmeme rağmen tarafıma kredi kartı gönderildi, müşteri hizmetlerini aradığımda kullanım bedeli olan kartları kullanmadığımı bu sebeple bu kartı iptal ettirmek istediğimi söyledim, müşteri temsilcisi kart kullanım ücreti olmayacağı taahhüdünde bulundu ancak eylül ayı ekstreme 79 TL kart ücreti yansıtıldığını gördüm. Olaydan sonra kaç kere itiraz etmiş olsam da paramın iadesi yapılmadı.

Erman 125 Okunma

Cevaplar

  • Erman 26 Eylül 2016

    Neden anlamıyoruz sizinle siz benim paramı çaldınız. Kredi kartını satarken kullanım ücreti alınmayacağı yönünde taahhüt verdiniz ama iznim dışında paramı aldınız. Lütfen sözünüzde durun ve paramı iade edin.

  • Denizbank Temsilcisi21 Eylül 2016

    Müşterimiz Sn Erman A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön