20 Ağustos 2013

Denizbank Kredi Kartı Kampanyası Sistem Algılamamış!

58**15 nolu müşterisi olduğum Denizbank'ın kampanya için , Ramazan yazarak başvuruda bulundum ve şartları yerine getirdim. Sonrasında aradığımda büyük harflerle yazmadığım söylendi . Daha kötü altyapıya sahip birçok kurumda bile bu tip durumlarda geri dönüş işleminiz algılanamadı gibi, hatalar vermekte ve bu yazıda hiç Türkçe karakter yok , sisteme arkadaşlar küçük büyük harfi algılayacak bir tanıtımı tanımlayamamış çok yazık .

Geri dönüşte yok hatta büyük harflerle yazılacak diye bir uyarı da yok . Neyse suç bizde sizden ricam düzeltmenin yapılarak tarafıma hakettiğim puanın verilmesi .

Emre 62 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi20 Ağustos 2013

    Müşterimiz Sn Emre P. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön