07 Kasım 2015

Denizbank Kredi Kartı Borcumun Tamamını Ödedim Fakat Kredi Kartım 2 Ay Geçmesine Rağmen Hala Açılmad

Kredi kartı borcumun tamamını ödedim fakat kredi kartım 2 ay geçmesine rağmen hala açılmadı. Ayrıca kredili mevduat hesabı borcum vardı onu da ödedim kredi kartımdan hiçbir ses yok böyle olacağını bilse hiç kimse borcunu yatırmaz taksitle ödeme imkanım olurdu ayrıca.

Kemal 232 Okunma

Cevaplar

 • Kemal16 Kasım 2015

  Ayrıca bir şey daha dikkatimi çekti ismim kemal c. Değil kemal katırcı neden burada kemal can yazıyor bilmiyorum

 • Kemal14 Kasım 2015

  Ayrıca kısa süre içerisinde kartım açılmayacaksa söyleyin kartımı iptal ettireyim benim istediğim olumlu veya olumsuz kısa süre içerisinde geri dönüş yapılması.

 • Kemal11 Kasım 2015

  Umarım kartım kısa sürede açılır açılmaz ise yine buradan bilgilendirme yapacağım ayrıca şöylede bir durum var kredi kartım açılmaz ise nasıl işlem yapabilirim ödeme performansıma nasıl bakabilirsiniz şu anda zaten bankanızdan hiçbir şekilde işlem yapamıyorum nasıl bakacaksınız bankanızdaki performansıma?

 • Denizbank Temsilcisi09 Kasım 2015

  Müşterimiz Sn Kemal C. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön