15 Haziran 2015

Denizbank Kredi Kartı Borcumu Ödediğim Halde Blokede!

Sağlık problemlerimden dolayı düzensiz ödeme yaptım, birkaç ay ama son ekstre tutarını yatırdım tamamen şuanda kredi kartımı kullanmam gerekiyor ama blokede, verilen hizmet bu mudur? Denizbank'ın sağlayabildiği hizmet buysa ben çalışmak istemiyorum.

Ozan 382 Okunma

Cevaplar

 • Ozan09 Temmuz 2015

  Merhaba, işsiz kaldığım dönemde 3 aylık bir ödeme yapmadım Denizbank haklı olarak kredi kartıma bloke koydu buraya kadar bir sorunum yok haklılar. Fakat 2 aydır ekstre tutarlarının kuruşu kuruşuna yatırmaktayım ve dün bana telefonda görüştüğümüzde eski bir kartınızda bir borç bakiyesi bulunmaktadır dediler. Daha önceden bonus kartım vardı ben bunu Fenerbahçe gold karta çevirdim ve bunun bakiyesi yeni karta aktarılacak ve aktarıldı bilgisi verildi. Ve 7-8 ay sonra böyle bir bakiyeyi karşıma çıkarttılar ve içerinin bilgisi de yok? Bana ne bir mail, SMS neden telefon la bilgi verildi internet şubesinde gözükmeyen bir kredi kartı ve bu kartında kalan bakiyesini yatırdım ve kartım halen blokede

 • Ozan09 Temmuz 2015

  Tarafımıza halen bir bilgi verilmedi geri dönüş sağlanmıyor iptal olan kartımdan borç cıkararak faiz yürütülmüş aylarca aynı borç üzerinden diğer kartımdan asgarisi ödenmiş. Hiç birinden haberim yok hiçbir şekilde haber verilmedi ekstre gönderilmedi ve bununla ilgili bir bilgi bir geri dönüş verilmiyor. Kişisel itibarımı saldırı olarak görüyorum bunu benden habersizce sicilimi bozuyorsunuz ve geri dönüş sağlanmıyor bundan sonrasını hukuki yollardan iletişim kuracağız.

 • Ozan08 Temmuz 2015

  Daha önceden bonus kartım vardı ben bunu Fenerbahçe gold karta çevirdim ve bunun bakiyesi yeni karta aktarılacak ve aktarıldı bilgisi verildi. Ve 7-8 ay sonra böyle bir bakiyeyi karşıma çıkarttılar ve içerinin bilgisi de yok? Bana ne bir mail, SMS neden telefon la bilgi verildi internet şubesinde gözükmeyen bir kredi kartı ve bu kartında kalan bakiyesini yatırdım ve kartım halen blokede kartın acılmasını istiyorum ve bu konu hakkında şikayetimi BDDK ya da bildirdim çözüm olmasa hukuki yollarada başvuracagım.

 • Ozan23 Haziran 2015

  444 0 801 No.lu numaradan arayıp kredi kartı blokemin nasıl kaldıbileceğimizin bilgisini almak için aradım fakat telefon suratıma kapatıldı böyle hizmet olamaz hem bloke kaldırılmıyor hem de bilgi verilmiyor kartımı iptal edeceğim.

 • Ozan17 Haziran 2015

  Aynı cevaplar ve ayni mailleri atıyorsunuz bunlar bilgilendirme bile değil çözüme gidecek bir yol hiç değil ne yapmam gerekiyor onu bildirebilir misiniz.

 • Ozan17 Haziran 2015

  Daha önce ödeme düzensizliği oldu için kredi kartının ekstre ödemesini yüzde yüz yaptığım halde bloke mi kaldırmıyorlar hizmet anlayışlarından süphe ediyorum acıkcası eğer bloke çıkmayacaksa kartımı iptal etsinler.

 • Denizbank Temsilcisi16 Haziran 2015

  Müşterimiz Sn Ozan A. tarafından 15.06.2015 tarihinde iletilen bildirime daha önce e-posta ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

 • Ozan16 Haziran 2015

  Gerekli bilgilendirme için teşekkürler fakat bu bir çözüm değil benim tarafımdan hizmeti alamıyorum sonuç olarak ödediğim halde limitimi kullanamıyorum acil bir durum söz konusu.

 • Denizbank Temsilcisi15 Haziran 2015

  Müşterimiz Sn Ozan A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön