08 Ekim 2016

Denizbank Kredi Kartı Aidatı Aldı.

Yıllar önce banka hesabı ile verilen kart, sadece belli bir dönemde aktif olarak kullanılmasına rağmen bankanın kartı sürekli upgrade etmesi ve ardından sistematik bi şekilde her yıl kart ücreti yansıtmasıyla devam eden bi süreç. En son yine yansıtılan kart ücretinden sonra müşteri temsilcisi ile görüşme gerçekleştirdim ve bir aya mahsus belli bi tutarda harcama yaparsam kart ücretimin iade edileceğini söylediler ve bende bunu gerçekleştirdim. Ardından banka ile görüşüp harcamayı yaptığımı ve kart aidatının iadesini gerçekleşeceğine dair teyitimi de aldım. Ardından kart ücretimde iade edildi. Ancak şu anda yurt dışındayım ve kart ücreti tekrar yansıtıldı. Ben bu bankayla telefonda konuşmaktan yoruldum ancak onlar kart aidatını yansıtmaktan usanmadılar.

Onur 148 Okunma

Cevaplar

  • Onur08 Ekim 2016

    Olayı incelemeden kopyala/yapıştır yaparak durum değerlendirmesinde bulunup burada farklı bana gönderdiğiniz mailde farklı cevaplar veriyorsunuz. Herkesin bu yazıyı görmesi içinde buraya yazıyorum. Firma eğer 1 kereye mahsus belli bir tutarı kartdan harcarsam ücretin iade edileceğini söyledi ve ben bu tutarı harcadığım anda 100 kusur TL olan kart ücretini iade etti ve bunu da telefon bankacılığında teyit etti bana. Ancak şimdi ne olduysa o zamanki kendilerini göre düzenledikleri `kampanya` yi iptal ederek tekrar kart ücretini bana yansıttı. Ve su anda banka bana gonderdigi mailde neden banka kartlarina ücret yansitildigini anlatan uzun bir yazi gondermis. Ben kartımı iptal etmek istediğimde siz bana bu kampanyadan bahsetip ücreti iade edebileceginizi soylediniz. ayrıca bana neden kart ücreti yansitilgiyla ilgili bir aciklamaya değil, neden bana yalan soyledigi ile ilgili bir aciklamaya ihtiyacim var.

  • Denizbank Temsilcisi08 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Onur Ö. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön