Denizbank Kredi Kartı Aidatı!

Alper H. |

Yaklaşık olarak 3 yıl önce Denizbank'tan bir bankacı iş yerlerini gezerek, en az 5 yıl kart ücreti alınmadan kredi kartı verdiklerini beyan ettiler ve bizde bundan dolayı Deniz Bonus kredi kartı talep ettik ve kartı kullandık. İlk yıl kart ücreti alınmadı fakat 2. yılda 70 lira civarında bir ücret kesildi. Müşteri hizmetlerini aradık ve ücret iadesi yaptılar. Aynı sorun bu yıl yine başımıza geldi ve yine müşteri hizmetleri aradık ama bu defa ücret iadesi yapmayacaklarını bildirdiler. Peki soruyorum size, bu bankanın yaptığı haksızlık değil de nedir? Gelip bize 5 yıl kart ücreti alınmayacak deyip daha sonra 10 sayfalık kağıtları imzalatarak mı güven sağlıyorsunuz? Bütün bankalar bu konuda aynı duyarsızlığı sergiliyor ama bunların içinde en katı olanı Denizbank oldu.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alper H.
  18 Nisan
  18:46

  Müşreti hizmetleri tarafından arandık ve telefon görüşmelerinde konunun incelendikten sonra tekrar bize dönüş yapılacağı bildirildi lakin 7 gün geçmesine rağmen henüz olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadı. Yasal olmayan bu durumdan gerekli neticesi alamaz isek kredi kartımızı iptal edeceğiz. Bu konuda Denizbank ile çalışan veya çalışmayı düşünen kişiler bir kez daha bu durumu iyi düşünmeli. Mağdur olduğumuzu beyan ederiz.

 • 11 Nisan
  12:22

  Müşterimiz Sn Alper H.tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801