09 Mart 2015

Denizbank Kredi Kart Ücreti Kesti.

Denizbank yaklaşık 10 yıllık müşterisiyim. Mart ayı içerisinde eşime ait ek kartta yıllık kart ücreti adı diğer adı yasal haraç banka tarafından ekstre yansıtılmış ilgili işlem için çağrı merkezini aradığımda bana dönüş yapacaklarının belirtmelerine rağmen ne arayan var ne soran. Ayrıca ilgili müşteri iletişim merkezine mail attığımda standart bir cevap formatı size otomatik olarak dönüş yapıyor.

Gayet güzel bir sistem.

İlgili tutarın iptal edilmesi aksi halde hakem heyeti aracığıyla ilgili tutarın tahsil edileceği ayrıca olayın bu aşamaya gelmesi halinde tüm hesaplarımın da kapatılacağı bilgisinin tarafınızca bilinmesini rica ederim.

Bariş 287 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi09 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Barış K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön