16 Nisan 2013

Denizbank Kredi Kapatma Miktarının Fazla Söylenmesi!

Denizbanktan çektiğim iki tane tüketici kredisini 11.03.2013 tarihinde erken kapattırdım. Müşteri temsilcisi erken kapatılma tutarı olarak 10.930 lira yatırmamı istedi. İstenilen miktarı yatırdım. 14.04.2014 tarihinde internet bankacılığından hesap hareketlerimi incelediğimde kredi kapatılma tutarımın o kadar olmadığını, söylenen miktardan arta kalan miktarın hesabıma yattığını ancak bu yatan paralardan 7 liralık tutarlar altında birçok kere hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm.

Kredi çekilirken taraflar belli bir miktar için anlaşıyorlar. Daha sonra bu hesaplardan hesap işletim ücreti neden alınır ki. Kredi kapattırma miktarımın üstünde yatırdığım ücretin tarafıma iade edilmesini istemekteyim.

Kamil 245 Okunma

Cevaplar

 • Kamil 04 Temmuz 2013

  Hala bu konu hakkında kurum tarafından bilgilendirilmedim

 • Kamil 08 Haziran 2013

  Bu konuda mağdur olduğumu düşünmeme rağmen hala Denizbank tarafımdan şahsıma bu konuda dönüş yapılmamıştır.Kredi kapattırma tutarı neden fazla söylenir hala anlamış değilim.

 • Kamil 14 Mayıs 2013

  Hala bir yanıt bekliyorum

 • Denizbank Temsilcisi16 Nisan 2013

  Müşterimiz Sn Kamil U. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön