01 Kasım 2016

Denizbank Kredi Çekerken Alınan Hayat Sigorta Paraları!

Ekim ayı içerisinde çekmiş olduğum krediye istinaden, tarafıma yaptırılan Metlife özel hayat sigortası için tarafımdan 150 TL civarında bir ücret kesilmiş olup, ay içerisinde çekmiş olduğum krediyi tamamen kapatmama rağmen ücretin iade olmadığı görülmektedir.

Konu ile ilgili olarak Metlife firması aranmış ve bankadan bir talimat gelmesi gerektiği iletilmiştir. Şubem ile yapılan görüşmede ise otomatikmen kapatılacağı iletilmiştir. Ayrıca Metlife firması ile yapılan görüşmede tarafımıza sadece 11 TL ücret iadesi yapılacağı iletilmiştir. Zorla yaptırılan bir sigorta için tarafımdan kesilen paranın iade edilmesi için gereğini bilgilerinize sunarım.

Dursun 576 Okunma

Cevaplar

  • Dursun01 Kasım 2016

    Henüz dönüş olmamıştır.

  • Denizbank Temsilcisi01 Kasım 2016

    Müşterimiz Sn Dursun B. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön