03 Nisan 2013

Denizbank Kötü Kredi Kartı Hizmeti!

Denizbank Maaş müşterinizim. Y.... . K.... bankası ile çalışan çalıştığım fabrika sizin bankanıza geçti. Ve bende W.... . . kredi kartımı kapattırıp sizden kredi kartı almak için başvurdum. Önce maaş müş. olmama rağmen aidat sorunu çıktı. sonra 1 aydır beklediğim K. kart başvurum iptal edilmiş. Nedendir?

Ben 3300 tl maaş alan bir Makine Mühendisiyim. Eşimin maaşıyla 5000tl'nin üzerinde maaş alıyoruz. Kredi kartınızı almak için yetmez mi ki beni ki bu kadar bekletiliyorum. İş Arkadaşımda esnek hesap kartı için yaklaşık 1 aydır bekliyor. Önceki çalıştığımız banka 2 haftada tüm isteklerimizi karşılamıştı. Bu tür işlemler bizim için kolaylık sağlanması gerekirken daha da zorlaştırılıyor.

Hakan 94 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 27 Mayıs 2013

    Kredi kartımın başvuru formu şube tarafından merkeze gönderilmesi unutulmuş. Tabiki şubenizin göndermemesinden dolayı Haberiniz yok ve başvurunuz yok diye mesaj attınız.

  • Hakan 07 Nisan 2013

    Denizbank'tan mail adresime gelen mesajda herhangi bir iptal edilen kredi kartı başvurusu bulunmamaktadır deniliyor. İnternet bankacılığı hesabıma , başvurularım bölümüne girince KMH iptal edilmiştir deniliyor. Ve benim kredi kartı dışında herhangi bir başvurum yoktur. Bu durumda iki seçenek beliriyor. Ya benim haberim olmadan kredi başvurusu yapılmış (kim yaptı???) . Yada Banka yanlış bilgi veriyor, herhalde benim ulaşabildiğim bir bilgiye kendi sistemlerinden Denizbank'ta ulaşabilirdi.

  • Denizbank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Hakan B. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön