05 Temmuz 2013

Denizbank Konut Kredisi Refinansman!

Denizbank'tan 2012 Eylül ayında aldığım krediyi faiz indirimlerinden yararlanabilmek için yapılandırmak istiyorum . Ancak Bakırköy Çarsı Şubesi her zamanki ilgisizliği ve müşteriye kötü davranışıyla buna imkan vermiyor. Hepimiz çalışan insanlarız , telefonla bilgi almak en büyük hakkımız .

Şube çalışanları bilgi veremeyiz , şubeye gelin deyip işi yokuşa sürüyor . Öte yandan zar zor öğrenebildiğim kadarıyla, benden kredi taksitinin ödenmesini ve ayrıca %2 de masraf alınacağı gibi şeyler söylediler internette okuduğum kadarıyla da 500 TL' de dosya masrafı varmış, kendi bankamdaki kredimi bu şekilde yapılandırırsam ne avantajı kalır? Konuyla ilgili detaylı bilgi alamıyorum nefret ettirdiler şu bankadan beni.

Serkan 81 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi05 Temmuz 2013

    Müşterimiz Sn Serkan U. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön