15 Mayıs 2013

Denizbank Konut Kredisi Komisyon Ve Diğer Ücretler!

Denizbanktan kullanmış olduğum konut kredisini kapattım..ancak hesabımdan tapu masrafları altında 367 tl kesilmiş..sonra baktım fazladan 267 lirada bankaya gelir diye kesilmiş..biraz daha incelediğimde kredi taksidimi 2 kere 1 gün önceden ödediğim için 31x2 64 lira kesilmiş..

Onayım olmadan bankada duran mevduatımla fon alım satmışlar..birde bir sürü vergi kesmişler. krediyi yapılandırdığım için 500 tl kesilmiş. expertiz ve dosya masrafı diye zaten 1950 lira kesildi. erken ödediğim için %2 gönüllü ödemiştim..kafasına göre para kesmişler.bende tüketici mahkemesine başvurmayı düşünüyorum.

Erhan 168 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn Erhan P. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön