05 Eylül 2013

Denizbank KMH Limit Arttırım Talebimi Reddetti!

10264*** TC nolu Denizbank müşterisiyim. Şubat 2013'de düşük meblağda bir kredi aldım. Krediyle birlikte yanında KMH hesabı açıldı. Bu kredi ve KMH tanımlandığı zaman çalışmıyordum, buna rağmen kabul edilmişti başvurum. İki gün önce KMH limitimde az bir miktar arttırım talep etmeme rağmen, çalışmamamı bahane gösterip arttırım yapmadılar.

İnsana sormazlar mı? 7 ay önce yine çalışmadığı halde kredi ve KMH onayladığın müşteriye 7 ay sonra yine aynı durumdayken neden arttırım yapmıyorsun diye? Nasıl bir kafada çalışıyorlar, iyi saatlerine denk gelirlerse mi veriyorlar ama madem çalışmayan birine vermeyeceksin kredi KMH o zaman baştan verme! Böyle bir prosedür görmedim.

Serap 1.234 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Serap A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön