30 Ocak 2014

Denizbank KMH Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Aldı.

Denizbank hesabıma tanımlanmış olan Kurtaran Hesaptan bir kullanım yaptım, bunun hemen sonrasında bu limitten birikmiş hesap işletim ücretlerimin tahsil edildiğini gördüm. Benim KMH'ımın terse düşürülerek ve bu tutarlara faiz işletilerek bilgim dışında 84 TL'lik tutarın tahsil edilmesini uygun bulmuyorum.

Bununla ilgili Topkapı Sanayi Şubesi'ne 2 kere faks çektim, bırakın bana herhangi bir geri dönüş olmasını şubeden bir Müşteri Temsilcisine bir kere bile ulaşamadım. Bu durumla ilgili Müşteri Hizmetleri'ni aradım, bir kayıt aldıklarını ve şubenin bana gün içinde döneceklerini söylediler, yine bir dönüş olmadı. Artık geri dönüş de değil konu ile ilgili acil müspet bir hareket bekliyorum.

Ayça 63 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn Ayça L. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön