25 Ocak 2014

Denizbank Kesintilerin İadesini İstiyorum!

Daha önce çalıştığım iş yerim adıma Denizbank maaş kartı çıkardı. Daha sonra bu banka ile başka işlemler yaptım gayet iyi kesinti yok. Ne zaman iş yerinde ayrıldım kesintiler başladı. Sesimizi çıkarmadık 1-2-3... ve düzenli olarak sormadan kesintiler devam ediyor. Bu nedir Allah aşkına? İnsan bir haber verir. Halen varlıklarım bulunmakta. Merak ediyorum ne cevap verilecek?

Mikail 52 Okunma

Cevaplar

  • Mikail20 Haziran 2014

    sayın denizbank hala sonuç hakkından tarafıma bir bilgi ulaşmadı. En kısa süre dediniz yaklaşık 5 ay olacak, ilerleme yok.durumunuz gerçekten vahim.

  • Denizbank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön