29 Mart 2013

Denizbank Kesintilerin İadesini İstiyorum!

Denizbank Kredi kartı müşterisiyim. Bu süre zarfında benden alınan kredi kart ücreti olup olmadığını öğrenmek amacıyla araştırmaya koyuldum. İnternet şubesinden geçmiş 6 aya ait ekstrelerimi görüntüleyebildim , herhangi ücret alınmamıştı. Daha önce ki aylarla ilgili olarak ekstremi talep ettiğimde 15 ekstre için benden 47 tl işlem ücreti istediler.

Kredi kartım için ödediğim yıllık kart aidatlarımın iadesini ve geçmişe yönelik ekstrelerimin ücret talep edilmeden mail adresime yollanmasını istiyorum. Diğer bankalar hemen yolladılar hiçbir ücret talep etmeden biraz örnek alın.

S.zelal 222 Okunma

Cevaplar

  • S.zelal 29 Mart 2013

    O kadar standart bir cevap ki okumadan umursamadan yazılmış, bu nedenle de adımı bile yanlış yazmışsınız onu da copy paste yapsaydınız tam olsaydı.

  • Denizbank Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimiz Sn Sezal B. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön