05 Mart 2013

Denizbank Kesilen Ücretler Bıktırdı!

Denizbank'ı aralık ayında aradım , herhangi ücret kesilmesin diye hesabımı kapatmak istiyorum.
Bana ücret kesintisi yok denildiği için hesabımı kapattırmadım. Aradan 3 ay geçti ve hesap özetine baktığımda 7 tl hesap işletim ücreti adı altında ücret kesilmiş.Müşteri hizmetlerini bugün aradığımda kart ücreti yok , hesap işletim ücreti var denildi.Bana ücret kesintisi olmayacak denildiği halde ücreti keserek yanıltan Denizbank'tan şikayetçiyim.

Yunus 72 Okunma

Cevaplar

  • Yunus08 Mart 2013

    DenizBank Yapmış Olduğunuz HAKSIZLIKTAN Dolayı Teşekkür Ediyorum. 07.03.2013 İtibariyle DenizBank ile Bütün Bağlantımı Kestim. Mutlu Musun DenizBank????

  • Denizbank Temsilcisi05 Mart 2013

    Müşterimiz Sn Yunus K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön