13 Ağustos 2015

Denizbank Kentsel Dönüşüm Kredisini Ödemiyor!

Kentsel dönüşüm kapsamında mal sahipleri ile anlaşıp bir bina yaptım. Eksper rapor tuttu ve binanın %54 'ü bittiğini tespit etti. Kredisi onaylanmış İki müşteriye tapularını verdim. Aynı anda işlemi devam eden birinci müşterinin parasını aldım. Fakat diğer müşteriden alacağım parayı Denizbank vermiyor. Gerekçe olarak müşterinin imzalaması gerekiyormuş. Banka bana dairenin satışını yaptırdı, daire gitti para yok!

Sinan 126 Okunma

Cevaplar

  • Sinan17 Ağustos 2015

    Denizbank bu gün üç sefer telefonla bir sefer çaldırıp (çağrı atarak) telefonu kapatıyor. Tekrar aradığımda "size ulaşmaya çalışılmış ama ulaşılamamış" şeklinde sahte aramalar yapmaktadır. Bir haftadır halen dönecekler. Çağrı atıp sisteme aranmış gibi giriyorlar! Mağduriyetim devam ediyor muhatap yok!

  • Denizbank Temsilcisi13 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sn Sinan B.tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön