Denizbank Kentsel Dönüşüm Kredisi Baştan Sona Problem!

Süleyman S. |

Denizbank'tan kullanmış olduğum kentsel dönüşüm kredisi müşteriyi mağdur etmekten başka hiçbir işe yaramıyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın prosedürleriyle bankanın uygulamış olduğu prosedürler tamamen alakasız. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı paranızın %25'i imzalar atıldıktan sonra size ödenmek zorundadır ki işe başlansın diyor.

Fakat bu prosedür bankadan %10 olarak çıkıyor kesintiler falan derken %10'u da alamıyorsunuz. Ben kendi inşaatımı kendim yaptırıyorum müteahhit benim yani, buna göre Çevre ve Şehircilik Bakanlığı paranın tamamını talep edip alma hakkına sahipsiniz diyor. Fakat banka bunu da kabul etmiyor. İnşaatımı bitiremiyorum, banka tarafından mağdur edildim.

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Süleyman S.
  11 Şubat
  16:12

  Denizbank'tan geri dönüş yaptılar ama konu sorunuma çare bulmak değil prosedürlerini tekrarlamak oldu. bu şartlarda inşaat yapan birisi varsa o halde banka bulsun bizde ona yaptıralım.

 • 10 Şubat
  09:20

  Müşterimiz Sn Süleyman S. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801