02 Eylül 2013

Denizbank Kazandığım Bonusu Geri Aldı!

Denizbank'ın 'Kazanılan bonus, 14 – 31 Ağustos 2013 tarihleri arasında kullanılabilir.' şeklinde açıklamaları olan Ramazan kampanyasına katıldım. Bilindiği üzere iki tarih aralığı verildiği zaman, ikisini de kapsar. Bir çok örneğine diğer bankalarda alışık olduğum şekilde , 31 Ağustos'ta bugün harcama yapmak istedim. Hesabıma baktığım zaman bonuslarımın uçmuş olduğunu gördüm.

Müşteri temsilcileriyle yaptığım görüşmelerde kendilerine anlatmama rağmen şikayetimle ilgili bir şey yapamayacaklarını söylediler. Bu şekilde ucuz oyunlarla bankacılık yapılmaz. Bonus detaylarında 31 Ağustos'ta bonusun geri alınacağı hiçbir şekilde belirtilmemiş. Bu hatanın düzeltilmesini istiyorum, yoksa kartımı iptal edeceğim.

Kaan 108 Okunma

Cevaplar

  • Kaan'ın Teşekkür Mesajı03 Eylül 2013

    Bugün iki mesaj geldi. İlkinde yapabilecekleri birşey olmadığını söylediler. Tekrar ısrarla konuyu detaylı bir şekilde anlattım. Sonra gün içinde silinen bonusu yatıracaklarına dair mesaj ilettiler ve yatırdılar. Ben de kullandım. Hatalarından döndükleri için teşekkür ediyorum.

  • Kaan 03 Eylül 2013

    Kampanya detayları: 5 Temmuz – 11 Ağustos 2013 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde market, akaryakıt ve restoran sektörlerinde yapılacak ilk 75 TL'lik harcamaya 5 TL, ikinci 75 TL'lik harcamaya 5 TL, üçüncü 75 TL'lik harcamaya 5 TL, dördüncü 75 TL'lik harcamaya 5 TL, beşinci 75 TL harcamaya 30 TL, toplam 50 TL bonus hediye edilecektir. Kampanya dahilinde bir müşteri en fazla 50 TL bonus kazanabilir. Kazanılan bonus, 14 – 31 Ağustos 2013 tarihleri arasında kullanılabilir. Kullanılmayan bonus geri alınacaktır. Kampanya detayları: 13-31 Ağustos 2013 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde market, akaryakıt sektörlerinde yapılacak ilk 75 TL'lik harcamaya 10 TL, ikinci 75 TL'lik harcamaya 10 TL, üçüncü 75 TL'lik harcamaya 10 TL, dördüncü 75 TL'lik harcamaya 10 TL, beşinci 75 TL harcamaya 35 TL, toplam 75 TL bonus hediye edilecektir. İki kampanya detaylarını yukarıda yolladım. İkisinde de müşteri temsilcisi arkadaşlardan teyit aldım. Denizbank harcama detaylarında ''arasında'' ifadesini kullanarak hem 11 Ağustos, hem de 31 Ağustos tarihlerini yani son gün yapılan harcamaları kampanyaya dahil ediyor. Ancak bonus kullanma tarihi olarak yine ''arasında'' ifadesini kullanıp son gün olan 31 Ağustos dahil değil diyor. Aynı kampanyada kullanılan aynı ifadelerde kendisiyle bu kadar komik bir şekilde çelişen başka bir kurum yoktur sanırım. Ben burdan sonuç alamadım gerekli yerlere başvurup hakkımı arayacağım.

  • Denizbank Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn Kaan B. dan iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön