29 Ağustos 2013

Denizbank Kartımı Vermiyor!

Denizbank artık şu banka kartımı versin ve müşteri temsilcilerine karşısındaki kişinin insan olduğunu dikkate alınması gerektiğini öğretsin. Ben bu kadar laubali ve hoş olmayan şekilde konuşan müşteri temsilcisiyle karşılaşmadım.

Hem kartımı 1 ayı geçti vermiyorsunuz , hemde bizim suçumuz değil diyorsunuz. Neymiş efendim kart başvurusu yapmak bankada çalışanın görevi değilmiş. Ayrıca hem kartınız eve gelecek diyorsunuz , sonrada şubeye gönderiyorsunuz , şube vermiyor vs. Sıkıldım artık bunaldım. Bilmem anlatabildim mi?

Melike 23 Okunma

Cevaplar

  • Melike 05 Eylül 2013

    denizbank mı dinlen dinlen kaç!

  • Denizbank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimiz Sn Melike Nur Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön