30 Kasım 2013

Denizbank Kartımı Göndermiyor!

Denizbank kartımı tam 4 haftadır bekliyorum. En az 5 kez Denizbank'ı defalarca kez de bu şirketi aradım ama ulaşamadım bile. Bugün beni arıyorlar randevu için aradık diyorlar yarın için. 1-2 arası müsait değilim başka saatlerde getiremez misiniz diyorum, olmaz diyor. 3 defa adresinize yolladık diyor ben neden aranmadım o zaman diyorum herkesi arayamıyoruz diyor.

Kart başına 1 lira alıyoruz zaten nasıl arayalım diyor. Sanki bu parayı ben veriyormuşum gibi. Yapmayın madem öyle diyorum ne yapalım diyor. Üstüne bir de bizim şartlarımız bu sizin vaktiniz gecikir siz bilirsiniz diyor sanki 4 hafta bekleyişi yetmezmiş gibi. Denizbank da en az bu firma kadar sorumludur bence bu süreçte.

Emrah 43 Okunma

Cevaplar

  • Emrah 03 Aralık 2013

    bu süreçte bankanın tek yaptığı arayıp zaten güncellediğim adresimi tekrar güncellemek ve kartınız adresinize yönlendirmiştir diye mesaj atmak. benim anlatamadığım ise şu bu kart zaten bana yönlendirilmişti 4 haftadır ama kurye şirketinin aymazlığı yüzünden ben hala kartımı alamıyorum ve denizbank da bu sürece müdahil olmuyor. 10 defa daha yönlendirseniz aynı kurye şirketi yaptığı sürece nasıl olumlu bir sonuç bekleyebiliyorsunuz anlayamıyorum. benim asıl şikayetim kurye şirketinin işlerini aksatması ve denizbankın da bu sürece seyirci kalmaktan öteye gidememesi.

  • Denizbank Temsilcisi02 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn Emrah K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön