10 Ekim 2015

Denizbank Kartımdan Usulsüz Yapılan İşlemi İptal Etmediler!

09/10/2015 tarihinde kartımdan 2 adet işlem yapıldığına dair mesaj aldım. İşlem bilgim in dışında olduğundan dolayı 444 0 800 numarasını aradım. Saat 16:26 da görüştüğüm bayan kartımın iptal edileceğini söyledi. Ve harcama itiraz formu doldurmam gerektiğini ve bu formu faks göndermemi söyledi.

Bunu üzerine kartımı iptal edin dediğimde umursamaz bir tavır ile işlemi yaptı. Denizbank neden benim kartımın usulsüz kullanıldığını bildirmeme rağmen kartı geçen yerle irtibata geçip işlemi iptal etmiyor?

Beni hiç tanımadığım bir firma görüşmek zorunda bırakıyor. Bankanın görevi kartı geçen yer ile irtibata geçip bir onay formu veya imzam bulunan bir belge bulunup bulunmadığı sorması lazım değil mi?

Bulent 43 Okunma

Cevaplar

  • Bulent'in Teşekkür Mesajı12 Ekim 2015

    Denizbank genel müdürlükten damla hanım ile görüştüm sorunumun çözümü konusunda yardımcı oldu, teşekkürler. Tüm personelin aynı iş bilgisi ve müşteri bilgilendirmesi konusunda damla hanım gibi yaklaşımda bulunmasını tavsiye ederim.

  • Denizbank Temsilcisi10 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Bülent Ö. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön