01 Ağustos 2017

Denizbank Kartı Kullanmadan 1 Yıllık Aidat Alıyor!

6 ay önce bankanızdan kredi çektim. Buna istinaden kredi kartı gönderildi. Kart aidatı nedeniyle kartınızı kullanmadığım için, her gün birkaç kez bankanız tarafından aranıp, bir sürü teklif sunuldu. Israrla kart aidatı almayacağınızı söyleyerek, beni ikna ettiniz. Kartı kullanmaya başladığım tarihten sonraki, ikinci ekstreme kart aidatı yansıtıldı. İptalini istediğimde ise kayıt alıyoruz döneceğiz deyip, sesli kayıt sistemiyle olumsuz olduğu, aidatı ödemek zorunda olduğum bildirildi.

Daha kartı kullanmadan 1 yıllık peşin peşin neyin ödemesini alıyorsunuz? Bakın bu kandırmaya girer. Yalan söylemeye girer. Aidat iptali olmadığı takdirde Tüketici Hakları dahil, yasal işlem başlatacağımı tarafınıza bildiririm. En kısa zamanda sonuç bekliyorum.

Aylin 1.157 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi01 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz Bankamıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve taleplerinizi www.denizbank.com.tr internet sitemizde yer alan ”Deniz Dinliyor” linkinden “Müşteri Memnuniyeti Formu” ya da 444 0 801 numaralı ’’Önce Müşteri Hattı’ndan bize iletebilirsiniz.’’ Saygılarımızla, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön