27 Ağustos 2014

Denizbank Kart Üyelik Ücretini İade Etmiyor!

Denizbonus kredi kartıma üyelik ücreti yansıtılmış, akabinde müşteri hizmetlerini arayıp iadesini talep ettim, farklı bir birime talebinizi bildiriyorum dedi... İade ediliyor mu dedim? Genelde para iadesi olmasa bile bonus olarak iadesini değerlendirmeye göre sağlıyoruz dediler! Ama bugün bankanızca aranarak değerlendirilip olumlu sonuçlanmadığını iletti bilgisayar konuşarak. Değerlendirme nedir anlamış değilim.

Müşterileriniz arasında ayrımcılık mı yaparak mı iadesini yapıyorsunuz yıllık üyelik ücretilerini? İnsanla bile konuşamıyorum, bilgisayar otomatik arıyor. Onca banka arasından sizi tercih ediyoruz gördüğümüz muameleye bak. Kesinlikle ödemeyeceğim bu ücreti, iadesini talep ediyorum.

Hüseyin 404 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin02 Eylül 2014

    Yarın borcumu sıfırlayıp kartınızı kapattırıyorum!

  • Hüseyin02 Eylül 2014

    Şikayetimden sonra hiç aranmadım, bir çözüm üretilmedi.

  • Denizbank Temsilcisi27 Ağustos 2014

    Müşterimiz Sn Hüseyin Y. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön