Denizbank Kart Ücreti Alıyor!

Mustafa K. |

11.05.2015 tarihinde Denizbank kredi kartı harcamalarıma 92.00 TL kart ücreti yansıtmıştır. Geçen sene aynı ücreti yansıtmış fakat arayıp benden bu ücretin alınmaması için otom. Ödeme talimatları verdiğimi söyleyerek ve ödemek istemediğimi belirterek ücreti iade etmişlerdi bu yıl iki defa arayıp itiraz etmeme rağmen bana arayıp ulaşamadıklarını belirterek mesaj yoluyla ücreti iade edemeyeceklerini söylüyorlar. Aidatsız kartınızı kullanmak istiyorum buna da kayıtsız kalıyorlar haksızca aldıkları bu ücreti tarafıma iade olmasını istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa K.
  28 Mayıs
  17:45

  Şikayetimle ilgili geri dönüşünüz olumssonuçlanmış. Geçen yıl yani 2014 deki kart ücreti neden iptal ederken bu kadar zorlanmadınız ne değişdi ogün den bugüne yine söylüyorum o ücreti geri iade ediniz tüketici hakem heyetine gidip 2008 den beri ki bütün hesap işletim ücreti, kart ücreti gibi haksızca aldığınız ücretler için başvuruda bulunacağımı biliniz

 • 28 Mayıs
  09:05

  Müşterimiz Sn Mustafa K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801