Denizbank Kart Ücreti Aidatı!

Özge P. |

Geçen sene deniz kart kullanmaya başladım ve kart aidatı ilk gün hemen yansıtıldı aradım böyle olacaksa iptal edin kartınızı istemiyorum dedim değerlendirip döneceğiz falan dediler sonra beni merkezden arayıp satış sorumlusunun olduğunu söyleyen bir bayan aidatın bir daha yansıtılmayacağını her yansıtıldığında arayıp iadesini talep edin dedi yeterlidir.

Bu sene yeniden 70 TL yansıtıldı. İadesini talep ettim. İade edilecektir araştırıp sizde hemen dönerler dedi. Görüştüğüm müşteri temsilcisi az önce telesekreter aradı ve iade olmadığını söyledi! Normal insan bile aramıyor itiraz edilir diye ama kredi vermek istediklerinde günde 50 kere arıyorlar! Böyle bir bankacılık olamaz.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özge P.
  05 Kasım
  15:13

  Hala bna dönüş olmadı dun dalga geçer gibi beni arayıp hizmetlerini anlatmak ıstedıklerını söylediler saka gibi sıkayetlerımle musterıyle ılgılendıklerı yok hayatımda gordugum en ılgısız en kotu banka asla tavsıye etmem

 • Özge P.
  02 Kasım
  14:05

  Beni halen arayan olmadı sanırım hayali olarak iletişime geçiyorlar çok mutluluk verici

 • 30 Ekim
  12:42

  Müşterimiz Sn Özge P. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801