12 Aralık 2015

Denizbank Kart Sigortası, İşsizlik Sigortası Ve Fenerbahçe Aidatı!

Son 6 rakamı "9 231 24" numaralı Fenerbahçe Denizbank Bonus kartımın bu ay ki ekstresi 200 TL civarında olması gerekirken 250 TL geldi. Bir yanlışlık vardı bende öğrenebilmek için 444 0 800 numaralı Denizbank müşteri hizmetlerine bağlandım. Fenerbahçe için 35 TL civarı bilmem ne sigortası için 7 TL derken 50 TL fazladan ödemem olduğunu öğrendim.

Denizbank'ın yeni bir müşterisi olarak tarafımca bilgilendirilmeden bu şekilde bana fazla ücret gönderilmesi çok ayıp. Müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşme de belirtiyorum benim bir isteğim ve haberim olmadan bu işlemi yapamazsınız ben hiçbir şeye onay vermedim diyorum, benim yapacağım bir şey yok siz hatırlamıyorsunuz diyor, bu ne saygısızlık?

Sezer 78 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi14 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Sezer A. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön