13 Şubat 2013

Denizbank Kart Koruma Planı Adı Altında Kesinti Yapıyor!

Talebim dışında Kredi kartıma yansıtılmış olan kart koruma planı adı altında alınan primlerin iptalini istiyorum. Telefon bankacılığı ile banka ile görüşmeden önce safe kart denen yeri aradım iptalini talep ettim tamam dediler iptal ediyoruz.

Ancak kredi kartı ekstrem de kesintinin yapılmış olduğunu gördüm. Telefon Bankacılığı ile Denizbank a ulaştım bilgim dışında kesintinin yapıldığını belirttim ve iptalini talep ettim kayda alıyoruz talebinizi biz size döneceğiz dediler dönen olmadı .

1 hafta sonra tekrar aradım yine aynı cümleler . Bir ayı geçkin süredir bu devam etmekte her hafta aradım. Ve sonunda artık dayanamayıp kartımı iptal ettirdim. İnsanlar artık saf yerine konulmasın.

Bedri 68 Okunma

Cevaplar

  • Bedri18 Şubat 2013

    Sağolsunlar hala dönüş yapacaklar. Bir hafta oldu. Gerçekten ne olduklarını kanıtlamıştır dolandırıciar .

  • Denizbank Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşterimiz Sn Bedri G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’na iletebileceğinizi belirtmek isteriz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön