22 Şubat 2013

Denizbank Kart Koruma Planı!

Kartımda bulunan ve benim bilgim dışında yapılmış olan kart koruma planının iptali için müşteri hizmetlerine ulaştım tamam iptal ediyoruz dediler ama hala kesiliyor.Bu bedelin iptalini istiyorum ve şimdiye kadar ki ödediğim 3 taksitin iade edilmesini istiyorum.

Mutlu 87 Okunma

Cevaplar

  • Mutlu18 Mart 2013

    bize ulaştığınızda bu kesintinin artık olmayacağını kart koruma planının iptal edildiğini söylemiştiniz ama bu ay ki esktrede de 8 liralık kesinti yapılmış ama 5.98 lira ödeme yapılmış. 2 lirayı neden kesmeye devam etmişsiniz birde daha önceki ödediğim 3 taksitinde iadesini istiyorum.

  • Denizbank Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimiz Sn Muzaffer Ç tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön