Denizbank Kart İşlemlerini Ve Ekstreyi Sürekli Kontrol Etmem Gerekiyor!

Aytaç K. |

Şikayetvar'da kayıtlı olan telefonum ile bankaya mesaj gönderip ''Akaryakıt Harcamalarına 25 Tl Bonus'' kampanyasına katıldım. ''Talebiniz alınmıştır 3-13 Mayıs arasında bonuslarınızı kullanabilirsiniz'' mesajı geldi. Ama 4 Mayısta alışveriş etmek için kartımdaki bonusları kontrol ettiğimde bonusların yüklenmediğini gördüm.

Bankayı telefonla aradım uzun bir süre hatta kaldıktan sonra müşteri temsilcisi ile görüşebildim. Bana bonusların yüklenmediğini bu günün akşamı yükleneceğini söyledi. Daha öncede ekstreyi tesadüfen kontrol ettiğimde başka bir kampanyadan kazandığım bonusları geri almışlar eksi bonusa düşmüştüm. Artık sürekli kredi kartı işlemlerini kontrol etmek zorunda kalıyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aytaç K.
  08 Mayıs
  10:22

  Buraya standart cevap yazmışlar. Bir nevi geçiştirmişler. Denizbank tarafından geri dönüş olmadı. Ben 7 mayısta tekrar aradım. 8 mayısta online olarak görüştüm her seferinde tamam işlem gerçekleştirilicecek deniliyor ama tabi ki gerçek değil...

 • 06 Mayıs
  09:50

  Müşterimiz Sn Aytaç K. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801