14 Kasım 2014

Denizbank Kart Aidatının İadesini Talep Ediyorum.

Yaklaşık iki hafta önce Denizbank müşteri temsilcilerinden bir beyefendi gelerek afilli bonus platinum kart tanıtımı yaptı. Bu kartın birçok özelliğiyle birlikte kart aidatı olmadığını da söyleyerek kart başvurumu aldı. Geçen hafta kart elime geçtiğinde müşteri hizmetlerini arayarak kart aidatı olup olmadığını sordum. Kart aidatı var denilince de bana yanlış bilgi verildiğinden dolayı kartı hiç kullanmadan iptal ettirdim.

İki gün sonra genel merkezden biri arayarak 30 TL bonus ve kart aidatı kesilince bir şekilde telafi etme sözü vererek beni ikna etti ve kartı kullanıma açtı. Kartı ilk kullandığım gün 84 TL aidat kestiler ve aradığımda iptal talebimi reddettiler. Konuşmaların hepsi kayıtlı.

Mustafa 618 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa18 Kasım 2014

    firma olumsuz cevap verdiğimden burada şikayetimi bildirmiştim. madem olumlu cevap verecektin baştan verseydin de o cevabı müşteri kaybetmeseydin daha iyi olmaz mıydı

  • Denizbank Temsilcisi14 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn Mustafa Bey tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön