22 Nisan 2013

Denizbank Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Kart borcumu, ekstre kesim tarihinden önce müşteri hizmetlerinizi arayarak güncel borç tutarını öğrenip ertesi günü söylenen tutar üzerinden ödedim ve kartı işleme kapadım. Ekstre dönemi geldiğinde yine müşteri hizmetlerinizi aradım ve borcum olup olmadığını sordum. Bana 75 kuruş borcum olduğunu söylediler. Onu da içeride kalan para puanla kapayın dedim, ama olmaz dediler para puan borçtan düşülmezmiş.

Ertesi günü şubenize uğrayıp 1 tl verdim borcumu ödedim. Üstü de kalsın dedim. Alacağınıza gelince kuruşuna kadar alıyorsunuz. Şimdi sıra sizde. 01. 03. 2013 tarihli ekstreye yansıttığınız 55 tl kart aidatını geri istiyorum.

Ünal 27 Okunma

Cevaplar

  • Ünal 05 Mayıs 2013

    Aidat tutarını iade etmemek için bir ton mevzuat yazıp göndermişiniz e-postama.Çok merak ediyorum bu saydığınız mevzuatlara kredi kullandırırken kendiniz uyuyormusunuz?Mesela ,kredi kullandırma sırasında müşteriye imzalattığınız ÖSYM başvuru klavuzu boyutlarındaki sözleşme metinlerini okumadan, ard- arda sayfaları çevirerek imzalatıp sonrada altına "okudum-müzakere ettim" notunu yazdırıken mevzuatlar sadece yerine getirilmesi gereken formaliteler muamelesi görüyor sanırım.Birde şu var.Ben kart aidatı talebini, kartı işleme kapamadan önce yapsaydım eminim yaklaşımınız çok daha farklı olurdu.

  • Denizbank Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimiz Sn Ünal D. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön