27 Mart 2013

Denizbank Kart Aidatını İade Etmiyor!

Bankanız tarafından adıma çıkartılan Miles& More kredi kartı, bu karta bağlı ek kartlar ve adıma açılan tüm vadesiz hesaplar için, adıma tahsis edildiği günden bugüne kadar her yıl ekstreye yansıtılan ve tahsili gerçekleşen her türlü masraflar ve komisyonların dökümünü(tarih bazında) aşağıda belirttiğim iletişim adresine gönderilmesini rica ederim.

Tebliğ tarihinden itibaren tarafımdan tahsil edilen kart aidatları’nın dökümünü ve iadesini 7(yedi) gün içerisinde tarafıma gönderilmesini bilgilerinize sunarım.

Özlem 35 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimiz Sn Özlem E. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 0 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön