23 Kasım 2015

Denizbank Kart Aidatımı İade Etmiyor!

Denizbank kredi kartını uzun zamandır kullanıyorum, ilk defa bu sene 92 TL aidat aldılar, kartı kapattıracağım dediğimde 2 defa itiraz talebi oluşturalım demelerine rağmen dalga geçer gibi ikisi de olumsuz karşılandı.

Tüm borçlarımı aksatmadan zamanında ödememe rağmen bu ücreti benden aldılar ve itiraz taleplerimi reddettiler, demek ki bu bankadan vefanın önemi hiç yok. En yakın zamanda taksitli tüm borçlarımı toplu ödeyip bu banka ile ilişkimi tamamen keseceğim.

Fatih 63 Okunma

Cevaplar

  • Fatih'in Teşekkür Mesajı14 Aralık 2015

    Ücreti iade ettiler teşekkür ederim

  • Fatih 23 Kasım 2015

    Dikkate alıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim ancak daha önce zaten 2 defa firmanız değerlendirmeye alıp olumsuz yanıt verdi, ben de zaten bu aidatı tarafınıza ödedim, almışken geri iade edeceğinizi de hiç zannetmiyorum, 3.defada da olumsuz yanıt verecekseniz tam komedilik bir olay yaşamış olacağız.

  • Denizbank Temsilcisi23 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn Fatih U. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön