17 Kasım 2014

Denizbank Kart Aidatı Kesiyor.

Denizbank'ın maaş müşterisiyim ilk kez kullandım anında aidat yansıtılmış. 66 TL'yi görür görmez aradım karta iadesini istiyorum dedim. Müşteri hizmetleri 2,3 gün içinde dönerler bunun için dedi kimse dönmedi ardından ben aradım kabul etmemişler bu talebi cevabı aldım bu nasıl mantıktır böyle, bunun yerine şu şekilde telafisini yaparız" deseler anlayacağım.

Yine talep oluşturdum yine aynı yanıtı alırsam daha 1 aydır kullanmama rağmen sırf bu yüzden bir önceki kredi kartımı kapattığım gibi bunu da kapatacağım. Keşke talebi direkt reddetmek yerine uzlaşma yoluna gitmeyi deneseydiniz bir müşteri kaybedeceksiniz sırf bunun için.

İhsan 545 Okunma

Cevaplar

  • İhsan18 Kasım 2014

    Evet bankanız bugün itibariyle geri dönüş yaptı,sorumlu bir yetkiliye aratmak yerine telesekreter arıyor saolsun!Telesekreter konuşuyor olumsuzdur diyor sende dinliyorsun. Müşterilerinize ne kadar çok değer verdiğinizde buradan dahada iyi anlamış bulunmaktayım.Herkesinde anlamasını isterim.Bir daha kapısından içeri girmem artık bankanızın.

  • Denizbank Temsilcisi17 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn İhsan G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön