13 Ağustos 2015

Denizbank Kart Aidatı Alıyor!

Tüm bankaların müracaat edildiğinde iade ettiği yıllık kart ücretini Denizbank iade etmiyor. Emsal göstermeme rağmen diretiyor. 79 TL mi geri istiyorum. Alabildiğince sorgusuz sualsiz faiz alıyorsunuz zaten. Kart ücreti aldığınız faizlerin bonusumu oluyor.

Abdülmenav 29 Okunma

Cevaplar

  • Abdülmenav 14 Ağustos 2015

    Verilen bilgi mailinde. Biz bu aidatı geri ödemiyoruz diyorsunuz... .Hakikaten bir müşteri olarak bankanızdan artık nefret ediyorum. En kısa zamanda borcumu kapatarak. Yargıtay 13. hukuk dairesi tarafından verilen son karara emsal olarak. Geriye dönük başta olmak üzere sizleri Tüketici Sorunları Hakem Heyetine şikayet edeceğim. Sizden büyük devlet var çok şükür.

  • Denizbank Temsilcisi13 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sn Abdülmenav T. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön