10 Mayıs 2013

Denizbank Kart Aidatı Alıyor!

Bankanıza ait 40907*****nolu kartı aktif olarak kullanıyorum. Bu karta bağlı eşime ait ek kartta mevcut. Bankanızdan Mortgage kredisi kullandığım için bana bu kredi kartlarını bin bir ricayla verdiniz ve yıllık ücret alınmayacağını alınırsa itiraz dahilinde iade edileceğini söylediniz.size güvendim ve diğer bankalara ait kredi kartını iptal edip sadece sizin kartınızı kullanmaya başladım. Ancak eşimin kartına yıllık kart ücreti yansımış.

3 gün önce müşteri temsilcisine şikayet ettim, dönüş olmadı. Ya kart aidatını geri ödeyin (puan olarak da olabilir.) yada bütün kartlarımı (2 adet kredi kartı 1 adet banka kartı) hepsini eksiksiz olarak tümden iptal edin. Mortgage hariç hesabım kalmasın.

Ahmet 37 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sn Ahmet Ş. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön