Denizbank Kart Aidatı Alınıyor..

Abdulaziz C. |

Karta borcum yokken kapattırmak istedim ama aidat yansısın o ay ödeyin bizi arayın iptal edelim dediler fakat bu ara kartı kullandım borcum varken aradım öyle bir işlem iptalini yapamayacağını belirtti, ses kaydınızı dinleyelim dedim. Ben kendimden kesin eminim iptal ederiz konuşmasından ama dinledik öyle bir şey yok diyerek örtbas ettiler, ilk hedefim borcumu bitirip kesinlikle bu bankayla çalışmamak.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdulaziz C.
  22 Nisan
  16:07

  En son gördüm ki 87 TL yıllık kart ücreti adı altında bir kesinti yapılmış. Bu kesintinin yasal olmadığı artık ortadadır ama ısrarla her yıl kesinti yapmaya devam ediyorsunuz. 2 defa itiraz etmeme rağmen olumsuz yanıt aldım. Lütfen ekstreye yansıttığınız ücreti iade edin yoksa Denizbank ile olan ilişiğimi keseceğim.

 • Abdulaziz C.
  22 Nisan
  15:35

  Denizbank tan hiç memnun değilim konut kredisi çekmeyi düşünüyordum fakat kesinlikle bu aidat konusundan sonra bu bankadan çekmem

 • 22 Nisan
  09:21

  Müşterimiz Sn.Canlı tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801