03 Şubat 2014

Denizbank Kart Aidatı!

Yaklaşık bir yıl önce kart aidatı ödememek için Denizbank tan aldığım GS bonus kredi kartımı eksterem de 'kart aidatı!' ödemesini görür görmez iptal ettirdim. Ödemek istemediğimi belirttim. 50 tl olan kart aidatını yok yere yani alışveriş yapmadığım halde tam tamına haksız faiz ekleyerek 80 tl yaptılar. Şimdide her gün mail ve SMS ile taciz edip şu mesajı gönderiyorlar.''Kredi ürünlerinize halen ödeme yapılmamıştır.

Borcunuz, Avukatlık bürosuna aktarılarak, adresinize icra takibi ve haciz işlemleri başlatılacaktır. Acilen ödeme yapılması gerekmektedir.'' Ödeme yapmayı düşünmüyorum. Sevgili Denizbank yetkilileri lütfen beni avukata verip hakkımdaki işlemleri başlatınız.

Burak 204 Okunma

Cevaplar

  • Denizbank Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn Burak G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön