Sedat G. Teşekkür Mesajı

Denizbank ödemeyi yapmıştır. Teşekkürler

Denizbank Kapattığım Kredinin Sigortasını Ödüyorum.

Sedat G. |

Denizbank'tan aldığım krediyi normal süresinden daha erken ödediğim halde (Temmuz 2013 tarihinde kapattım ) fakat krediye ait sigortaların pirimleri hala hesbimdan ödendiğimi fark ettim, (en son ödeme 01.07.2014 ) konuyla ilgili bankanın şubesine yaklaşık 3 ay önce dilekçe verdiğim halde hala hesabımdan kesintinin devam ettiğini gördüm, bir senedir ödediğim bu ödemelerimi şimdi bana tekrar geri ödenmesini istiyorum. bununla ilgili kurumun bana bilgi vermesini bekliyorum..

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Sigorta İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sedat G.
  17 Ocak
  13:52

  Denizbank ödemeyi yapmıştır. Teşekkürler

 • Sedat G.
  23 Ağustos
  09:00

  hala ödeme yapılacak tarafıma ve hala bekliyorum...

 • Sedat G.
  05 Ağustos
  01:08

  01 Ağustos tarihinde konuyla ilgili bana banka tarafından telefon ettiler " alınan ödemeler size iade edilecek" dedileri fakat daha sonra ne arayan oldu neden soran, bugün yani 05 Ağustos 'ta bankaya gittim konuyla ilgili bana sadece " ödeme yapılmamış" dedileri, yaklaşık 1 senedir ödenen bu para bana ne zaman geri gelecek merak ediyorum !

  en önemlisi ise her görüştüğüm yetkiliye olayı baştan tekrar tekrar anlatmam oluyor nasıl bir müşteri memnuniyetidir bu anlamadım ?

 • 28 Temmuz
  14:25

  Müşterimiz Sn Sedat G. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz.

  İyi Günler Dileriz,
  DenizBank A.Ş.
  Müşteri Memnuniyeti Bölümü
  444 0 801