26 Ağustos 2013

Denizbank Kapatılan Hesaptan 2 Sene Sonra Para Kestiler!

İki sene önce İzmir ayakkabıcılar sitesindeki Denizbank çalışanlarının ilgisiz,lakayt tavırları nedeniyle bizzat gidip kapatma talebinde bulunduğum hesabı kapatmamışlar. Müşterilerimden biri yanlışlıkla o bankaya para yatırmış, hesap işletim adı altında 130 TL kesmişler.

Zaten kapatma talebinde bulunduğum bankanın kapatmaması bir yana birde çalışmadığım bu süre zarfı içersinde paramı kesmiş olması ayrı bir sorundur. Avukatımı aradım, değil 130TL 10 lira bile olsa o parayı 100'e katlayıp tekrar onlardan çıkarmaya kararlıyım. Mahkeme on senede sürse hakkımı alacağım. Mahkeme sonucunu hep beraber görüceğiz.

Resul 88 Okunma

Cevaplar

  • Resul06 Eylül 2013

    10 gün oldu ne arayan var ne soran bekle bekle ararlar. bu arada ben avukata verdim gerek kalmadı artık.

  • Resul26 Ağustos 2013

    kaç kez aradım ben dahi unuttum siz neden bahsediyorsunuz...

  • Denizbank Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimiz Sn Resul T. tarafından iletilen bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan ”Önce Müşteri” linkinden ya da 444 0 801 numaralı Önce Müşteri Hattı’ndan iletebilirsiniz. İyi Günler Dileriz, DenizBank A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Bölümü 444 0 801

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön